Forklift Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler !
05309588216

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul ve Tüm Semtlerine 7/24 Kiralık Forkliftler
Sizlere en hızlı şekilde forklift hizmeti sunmak için hizmet veriyoruz. Aşağıdan kiralık forklift hizmet bölgelerine göz atabiliriniz.
Kiralık Forkliftleri İncele

Forklift Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler !

Forklift kiralamayı yük istifleme ve zamandan kazanma için düşünürüz. Bu nedenle kiralama yapacağımız zaman bir kaç şeye dikkat etmemiz gerekmektedir.

Forklift Kiralamadan Önce Dikkat Edin !

Forklift Ehliyeti

Mutlaka kiralama yapacağınız firmadan gelen forklift operatörüne ehliyet sorunuz. Kullanım bilgisi olmayan kişiler ciddi kazalar ile sizleri baş başa bırakabilir.

Taşınacak Yükün Sigorta Durumu

Forklift kiralama fiyatlarına aldanıp ucuz fiyat veren firmalar genellikle yük sigortası yaptırmaz. Kesinlikle forklift sigortası hakkında bilgi alın..

Yükün Taşınacağı Ortama göre forklift kiralayın..

Bundan kastımız kapalı bir alanda çalışma yapılacaksa gaz salınımı olmayan bir forklift ile çalışmalısınız. Akülü modeller ile kapalı alanda yük taşıma ve istifleme daha sağlıklı ve tehlikesiz yapılabilir. Açık alanlarda lpg yada dizel forkliftleri tercih edebilirsiniz.

Forklift kiralama firması size yakın mı ? Kısa sürede adresinizde olabilir mi ?

Firmanın size yakın olması zaman kazanımı anlamına gelir. Anadolu yakasında bulunuyorsanız anadolu yakası forklift kiralama firmalarını tercih etmelisiniz. Avrupa yakası konumundan kiraladığınız forklift sizi oldukça fazla bekletebilir.

 

1.820 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button05309588216 Tıkla Ara