05309588216
Sosyal Medya Hesaplarımız

Forklift Kiralama

4.231 kez görüntülendi
Forklift Kiralama

Forklift kiralama istanbul Uğur forklift kiralık yük taşıma makinaları.

Şartlarınıza Göre Kiralama
İster bir günlük veya beş yıllık bir kiralık forklift istersiniz, Uğur forklift sizin için bir çözüm sunar. özel gereksinimlerinize uyan kısa ve uzun vadeli kiralama seçeneklerine sahip özel projeler için sizin yanınızdayız.

Hızlı ve Garantili Kiralama Çözümleri

Depo faaliyetlerinde beklenmeyen artışlar hızlı bir çözüm gerektirir. Uğur forklift, hızlı forklift kiralama çözümleri merkezi, 08: 00’de talep edildiğinde veya günden güne aynı gün teslimatı garanti eder.

Garantili Forklift Kiralama 

Performansı Artıran Güvenilir Çözümler
Forklifti, kiralamak veya satın almak olsun, aynı düzeyde performans sunmak için güvenebilirsiniz. Tüm forkliftler zorlu uygulamalar için ağır iş tasarımları içerir.

Kiralama filomuzun ciroyu aktif olarak yönetiyoruz ve her aracın ömrü boyunca performansını izliyoruz. Kiralama forkliftleri, endüstrinin en yüksek standartlarına uygun olarak tutulmakta ve tutarlı performans ve güvenilir operasyonlar sağlamak için kapsamlı kiralama öncesi incelemelere tabi tutulmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. samet koca dedi ki:

    Akülü istif makinası kiralama istiyoruz. Sabiha Gökçen h.limanı için. 7 aylık fiyat teklifi rica ederiz

  2. Yavuz dedi ki:

    yuk asansörüyle çalışma yerine indirileceğinden 2000kg dan ağır olmayan , min 250cm kaldıran makinaya 1 günlük ihtiyacımız olacak. Elinizde bize uyan makine varmı? makine ölçüleri ve kaldırma kapasıtesi?
    çalışma yeri Kadıköy Fenerbahçe. bir de fiyat?

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now Button05309588216 Tıkla Ara